تحریک احساسات

emotions

اخرین بروزرسانی 31-8-2022

7 فایل

دقیقه +72

اگر در گذشته گیر کرده‌اید، اگر در برقراری روابط اجتماعی دچار مشکل می‌شوید، اگر مسایلی که در گذشته بوقوع پیوسته، شما را آزار می‌دهد، اگر در بیان و ابراز احساسات خود مشکل دارید… اینجا برای شما بهترین مکان ممکن است.

بسیاری از مشکلات در روابط اجتماعی، زاییده گره‌های احساسی و عاطفی است. وقتی غبار سردی بر روی عواطف فرد بنشیند، او را در بروز ساده‌ترین و طبیعی‌ترین احساسات خود، ناتوان می‌کند. این ناتوانی تلخ، تمام زوایای زندگی فردی و اجتماعی او را تحت تاثیر قرار داده و او را به فردی سردرگم تبدیل می‌کند. این فرد نمی‌تواند پایه‌ای‌ترین احساسات خود مثل خوشحالی، هیجان و حتی ناراحتی را بروز دهد و در زندگی شخصی و اجتماعی خود، دچار یک سردرگمی آزار دهنده می‌شود. این سردرگمی تا جایی پیش می‌رود که هوش هیجانی او را به پایین‌ترین سطح خود رسانده و به سنگی سرد تبدیلش می‌کند. اینجاست که این فرد دیگر حتی نمی‌تواند خودش را بشناسد و با ضمیر خود رابطه برقرار کند. اینجاست که دیگر نمی‌تواند عشق بورزد و عشق دریافت کند. اینجاست که او به یک جسم سردرگم در این دنیای بی‌انتها تبدیل می‌شود و چه عذابی از این بالاتر؟! اگر در این مرحله قرار دارید و در بروز احساسات خود مشکلی را احساس می‌کنید، اصلا نگران نباشید. درمانگاه صوتی به بهترین شکل و در آرام‌ترین حالت ممکن به شما کمک کرده و از این حالت نجاتتان خواهد داد.

چطور از این بخش بهترین نتیجه را بگیریم ؟

به یاد داشته باشید که حتما این موسیقی را با میزان بلندی صدای متوسط گوش کنید. در غیر این صورت نتیجه لازم را کسب نکرده و حتی گوش و ذهن خود را هم خسته خواهید کرد. چشمان خود را بسته، و با عنصر به عنصر این موسیقی همراه شوید. به گوش و ذهن خود اجازه دهید تا در تمام بالا و پایین‌های این موسیقی، آن را دنبال کند. تنها وظیفه شما در این حالت، رعایت تنفس عمیق است. یکی از تکنیک‌های انجام درست تنفس عمیق را انتخاب کرده و در تمام طول گوش سپردن به این موسیقی، آن را اجرا کنید. فراموش نکنید که انجام درست تنفس عمیق، یکی از کلیدهای مهم در رسیدن شما به نتیجه دلخواه است. 
#عنوان
--
0:00
/
گفتگو درباره این موضوع
دیدگاه خود را بنویسید

  سلام خسته نباشید، من خیلی وقته اشتراک دارم
  دو مورد رو میخواستم‌ باهاتون مطرح کنم
  ۱. قسمت authentication فقط ۲۰ دقیقه key رو نگه میداره و اگر بخوایم‌زمان طولانی تری توی سایت باشیم هی مجبوریم لاگین کنیم که خیلی آزار دهنده است
  و
  ۲. لطفا حتما آهنگ هارو برای دانلود هم قرار بدید
  مواقعی هست که نمیخوایم به نت وصل باشیم اما میخوایم این آهنگ هارو گوش بدیم
  خیلی وقته این موارد رو تو اینستاگرام هم گفتم اما کسی جواب نداده

  پایدار باشید ممنونم

  سلام اگر با گوگل کروم توی سایت لاگین کنید از سمت ما به مدت 1 سال نیازی به وارد شده مجدد نیست به دلایلی مثل وارد شدن با اینستاگرام ، یا لاگین کردن با دستگاهی دیگه اکانت شما خارج شده و باید مجدد لاگین کنید ، برای دانلود موزیک هاهم تو لیست اپدیت سایت قرار گرفته به زودی دانلود هم اضافه میشه.

  در حال حاضر توی بخش موزیک ها امکان دانلود وجود نداره توی اپدیت های اینده اضافه میشه

اطلاع‌رسانی‌ها

فصل 7 زبان بدن اغاز شد
فرمول ترفند و محتوای متنی ادغام شد
سرورها به اروپا منتقل شد ( سرعت بهتر با ip غیر ایران)

اطلاع رسانی و بروزرسانی‌ها در این صفحه قرار داده می‌شود

3174190

برای دسترسی باید اشتــراک ویــژه داشته باشید
اگر اشتراک دارید وارد حساب کاربری خود شوید.