| | تماس با ما | سوالات متداول

برای دسترسی به بخش ویژه باید اشتراک ویژه داشته باشید.

خرید اشتراک ویژه

بر ذهن خود مسلط شوید
اساتید
دانداپانی
نوع محتوا
تصویری
تعداد فایل ها
3
زبان
فارسی زیرنویس
زبان
حدود 2 ساعت

کنترل ذهن

وقتی افکار خود را تغییر می دهید ، احساسات شما نیز تغییر خواهد کرد و محرک هایی را که منجر به چنین احساساتی می شود نیز حذف خواهید کرد.
هر دو این دستاوردها به شما کمک می کنند تا آرامش بیشتری داشته باشید.

دانداپانی ( Dandapani ) یک کشیش هندو، سخنگوی بهبود فردی و یک کارآفرین است. اجداد او سریلانکایی هستند اما او در مالزی به دنیال آمده و در استرالیا بزرگ شده است . پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه با مدرک مهندسی برق ، او تحصیل را به کلی ترک کرد تا به یک راهب هندو تبدیل شود .
دانداپانی تحت هدایت یکی از رهبران معروف معنوی با نام Sivaya Subramuniyaswami قرار گرفت . برای 10 سال با انظباط شخصی جدی و تحت تعلیم مربی خود در غار صومعه در هاوایی زندگی می کرد.

ذهن از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام می توانند بر رفتار شما تأثیر بگذارند. “شما” ممکن است بخواهید تا چه اندازه بخشی از ذهن شما را تحت تأثیر قرار دهید. به عنوان مثال ، بخشی از ذهن شما که به دریافت کالری و مواد مغذی کافی اهمیت می دهد ، ممکن است شما را به خوردن غذاهای پرچرب غنی ترغیب کند ، اما بخش دیگری از شما تشخیص می دهد که در دراز مدت ، بیش از حد خوردن غذا سلامتی و چهره بدنی شما را خراب می کند. برای کنترل ذهن خود ، اعمال خودکنترلی بر رفتارهایی که می خواهید تغییر دهید مهم است. تعدادی ترفند وجود دارد که می توانید برای تغییر نظر و در نهایت رفتار خود از آنها استفاده کنید.

در این وبینار دانداپانی از روشی که راهبان برای حفظ میزان انرژی محدود بدنشان به کار می گیرند سخن می گوید و به بهترین شکل ما را با خود به یک سفر درونی هدایت می کند.

برای ارسال نظر باید وارد یا ثبت نام کنید.