| | تماس با ما | سوالات متداول

برای دسترسی به بخش ویژه باید اشتراک ویژه داشته باشید.

خرید اشتراک ویژه

کتاب اسرار ذهن ثروتمند اثر تی. هارو اکر
نویسنده
تی هارو اکر
نوع محتوا
الکترونیکی
تعداد صفحات
332
تعداد فصل ها
18 فصل

موفقیت چیزی نیست که تنها با تلاش زیاد و بی وقفه به دست بیاید. در حقیقت موفقیت اصلی از ذهن ما ریشه می گیرد و در دنیای بیرونی ما انعکاس پیدا می کند. این موضوع برای ثروتمند شدن هم صدق می کند. مهم نیست که در حال حاضر از نظر مالی چه جایگاهی دارید. کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته ی تی هارو اکر به ما میاموزد که چطور می توان از صفر شروع کرد و با خود واقعی مان روبه رو شویم. کتاب اسرار ذهن ثروتمند یکی از معروف ترین کتاب های جهان در حوزه ثروت و موفقیت است که به خواننده می گوید که باید ذهنیت های اشتباه درباره ی پولدار شدن را کنار گذاشت و با ذهنیتی تازه به استقبال پیشرفت ها رفت.

مناسب چه کسانی است؟

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر، مناسب افرادی است که می خواهند در زمینه موفقیت مالی بدرخشند و به استقلال مالی برسند.

تی هارو اکر (T.Harv Eker) در این کتاب به صورت کاملاً عملی روی ذهنیت افراد ثروتمند و ذهنیت افراد فقیر کار می کند و برای تغییر باورها و رفع ذهنیت های اشتباه افراد راهکارهایی را ارائه می دهد تا افراد بتوانند به استقلال مالی برسند. کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند پنجره ای به سوی موفقیت مالی است؛ به شرطی که با علاقه شروع به شنیدن و تمرین کنید. در این کتاب با باورهای نادرست خود درباره پول و به دست آوردن پول مواجه و آشنا می شوید و به سخت ترین مرحله یعنی تغییر باور و ذهنیت درباره پول می رسید. پس این کتاب مناسب همه افراد است که می خواهند استقلال مالی را تجربه کنند و از کسب پول لذت ببرند.


برای ارسال نظر باید وارد یا ثبت نام کنید.