کتاب ها دوست و رفیق دیرین انسان ها هستند که تجربیات و دانش چندین ساله ای را در عرض یک ماه یا شاید کمتر به انسان ها هدیه می دهند!

خانم استر هیکس و همسرش جری هیکس با توجه با مطالعات چندین ساله خود توانسته اند بر قوانین حاکم بر جهان هستی تسلط پیدا کنند. استر هیکس اولین فردی بود که توانست به قانون جذب و ارتعاش پی ببرد. او در چند دهه اخیر نقش بسیار زیادی در آموختن قانون جذب و ارتعاش به همگان داشته است و در مستند فیلم راز نیز به عنوان یکی از ارکان اصلی این مستند ایفای نقش کرده است.

ester

اما برترین کتاب استر هیکس کتاب بخواهید تا به شما داده شود کتابی است که از منبع اصلی و از آبراهام هیکس الهام گرفته شده است.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود بیان می کند که انسان توانایی دست یابی به هر آنچه که فکرش را میکند دارد. هنگامی که ما ارتعاش دستیابی به رویا یا خواسته ای را می فرستیم کائنات و این دنیا ما را در راهی قرار خواهد داد و ما توانایی دستیبابی به آن را پیدا میکنیم.

هر انسانی اگر بتواند به چیزی فکر کند و آن را باور کند می تواند به آن دست یابد.

خداوند از روح خود در انسان ها دمیده است و تنها برتری انسان ها به دیگر مخلوقات روح و مغز انسان هاست ولی ما میخواهیم برای دستیابی به هر آنچه که میخواهیم از جسممان استفاده کنیم.

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود چه خواهید آموخت؟

پس از مطالعه کتاب بخواهید تا به شما داده شود خواهید آموخت که اساسِ قانون جذب این است:

احساس خوب = اتفاقات خوب

این قانون در مورد تمام جنبه های زندگی صادق است، از جمله پول. برخی افراد با اینکه سالهاست به دنبال کسب ثروت هستند، با وجود تلاش فراوان هنوز به ثروتی که خواهان آن بوده‌اند، دست نیافته‌اند. وقتی افکار و زندگی این افراد را مورد مطالعه قرار می‌دهیم، می‌بینم آن‌ها به جای موضوع ثروت، بر کمبود ثروت و ترس و یأسی که این کمبود در زندگی‌شان پدید می آورد، تمرکز کرده‌اند. آن‌ها مدام احساسِ بدی دارند چون پولی را که خواهان آن هستند، ندارند

در این کتاب خواهید آموخت قانون جذب با احساس شما کار می کند نه با آنچه که می‌خواهید! به عبارت دیگر شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگی تان باشید اما اگر در عین حال احساس کمبود و نداری داشته باشید پول بیشتر وارد زندگی شما نمی شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارج می شود.

مهم نیست شرایط فعلی شما به چه صورت است این کتاب روش های بسیار کارآمدی ارائه خواهد کرد تا بتوانید در تمام جنبه های زندگی تان تغییری بنیادین ایجاد کنید. با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد روابط، سلامتی و ثروت تابع قوانینی است که با فهم درست آن قوانین می توانید زندگیتان را متحول کنید. آموزه های این کتاب همانند شاه کلیدی هستند برای حل مشکلات شما در جنبه های مختلف زندگی تان و همچنین شاه کلیدی برای دستیابی به تمام خواسته هایتان. یکی از ارزشمندترین نکات درباره این کتاب آن است که 22 تمرین بسیار  کارآمد ارائه میکند تا بتوانیم به آنچه میخواهیم دست یابیم.

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود خواهید آموخت چگونه احساس خود را با خواسته تان هماهنگ کنید و یا به بیان دیگر نحوه هم‌فرکانس شدن با خواسته تان را خواهید آموخت. شما را به مطالعه این کتاب ارزشمند دعوت می کنیم.


عکس محصول  این کتاب در مجموعه کتاب خانه افراد موفق قرار داده شده برای تهیه اینجا کلیک کنید


بخواهید تا به شما داده شود

بخشی از کتاب بخواهید تا به شما داده شود

استر هیکس در قسمتی از این کتاب نوشته است:

می خواهین به یادتان بیاوریم که چیزی در این دنیا نیست که نتوانیدصاحب آن بشوید یا کاری نیست که نتوانید بکنید یا کسی نیست که نتوانید مثل او بشوید.اما موقعیت فعلی شما را هم دوست داریم . حتی اگر خودتان دوست نداشته باشید ، می دانیم که این سفر ( از جایی که هستید به جایی که می خواهید بروید ) چقدر نشاط آور است.

از شما می خواهیم در طی این روزگاری که گذرانده اید هر اندیشه ای را که مانع از شادی و قدرت شما بوده فراموش کنید و می خواهیم کمکتان کنیم آن دانش نیرومندی را که درون هر یک از شما خفته از نو بیدار کنیم . بنابراین آرام بگیرید و از این سفر آرامی که منجر به کشف دوباره وجودتان می شود لذت ببرید .

خواسته ما این است هنگامی که به پایان این کتاب می رسید ، خودتان همان طوری بشناسید که ما میشناسیم. خودتان را آن طوری دوست بدارید که ما دوست می داریم .

پیشنهاد ویژه 

برای تهیه این کتاب به همراه 15 کتاب الکترونیکی 4 کتاب صوتی و مستند اموزشی 100 دقیقه ای اینجا کلیک کنید

عکس محصول

فروش

کتابخانه افراد موفق

هزار تومان89