برایان تریسی

زندگی نامه برایان تریسی + معرفی تمامی کتاب‌های برایان تریسی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کتاب‌های برایان تریسی +زندگی نامه با بیلیونری همراه باشید

در زندگینامه کامل برایان تریسی اینگونه آمده است که : برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان دوران نوجوانی خود را در شهر پومونای کالیفرنیا واقع در ایالت متحده آمریکا سپری کرد. زمانی که ۱۸ ساله بود، دبیرستان را بدون اخذ مدرک دیپلم رها کرد.

آغاز فعالیت برایان تریسی

آغاز فعالیت

وی مدتی را به کارگری مشغول بود. نخستین کاری که بر عهده گرفت، شستن ظرف ها در یک هتل کوچک بود. سپس به شستن اتومبیل ها و پس از آن به شستن کف سالن ها مشغول بود. چند سال بعد در کارگاه های چوب بری، کارخانه ها، مزارع و دامداری ها مشغول به کارگری شد. او درخت ها را اره می کرد، چاه ها را حفاری می کرد، گاهی نیز روی ساختمان های چند طبقه به عنوان کارگر ساختمانی کار می کرد؛ و غالبا سعی می کرد در اتاق ها و هتل های ارزان قیمت اقامت داشته باشد.

وقتی ۲۰ ساله بود تمام پس انداز خود را برداشت و در یک کشتی باربری نوروژی مشغول به کار شد. در طول سفرهای دریایی خود از اقیانوس اطلس تا بریتانیای کبیر به کار در کشتی مشغول بود. سپس با دوچرخه از فرانسه به اسپانیا و تنگه ی جبل الطارق رفت.

آن جا بود که به همراه دو تن از دوستان خود یک اتومبیل لندرور خریدند. و با عبور از صحرای بزرگ آفریقا خود را به ژوهانسبورگ رساندند. برایان حدود دو سال در آن جا کار کرد. سپس به لندن بازگشت و مدتی را نیز در آلمان و انگلستان مشغول به کار شد.وقتی ۲۳ ساله شد به صورت کارگر زراعی زمان برداشت محصول کار می کرد. در انبار روی کاه ها می خوابید با خانواده ی زارع غذا می خورد، و پس از پایان برداشت محصول مجدد بیکار شد.

آشنایی با کار فروش

در سال ۱۹۶۸ راهی یک سفر زمینی از لندن به سنگاپور شد. در این مسیر از کشورهایی از جمله ترکیه، ایران، پاکستان، هندوستان و مالزی عبور کرد و سرانجام به سنگاپور رسید. سپس مجددا از طریق مالزی عازم تایلند شد. در آن جا اقامت کرد و به کار مشغول شد. زمانی که دیگر نتوانست برای کارگری کاری پیدا کند، به فروشندگی روی آورد.

از دفتری به دفتر دیگر می رفت، و با درصد معینی که از سود فروش کالاها به دست می آورد زندگی را می گذراند. اغلب تمام مدت روز را کار می کرد تا یک فروش را به سرانجام برساند تا با درآمد آن اجاره ی اتاقش را بپردازد و شب جایی برای خوابیدن داشته باشد.

آغاز تحول برایان تریسی

آغاز یک تحول

برایان تریسی تا مدت ها درگیر فروش اجناس مختلفی بود تا این که یک روز از خود پرسید، چگونه است که دیگران از من موفق تر هستند و چرا من جزو میلیاردرهای موفق نباشم؟!به همین دلیل کاغذ و قلمی برداشت و با جسارت کامل هدفی را روی کاغذ نوشت. ماهیانه هزار دلار از فروش درآمد کسب کنم. کاغذ را تا کرد و آن را جایی قرار داد. جالب اینجاست که هرگز آن کاغذ را پیدا نکرد، اما پس از ۳۰ روز زندگی اش دچار تغییر بزرگی شد.
در این فاصله به روشی برای افزایش فروش دست پیدا کرد که باعث شد فروش او تا سه برابر افزایش پیدا کند. او به سراغ فروشندگان موفق رفت و از آن ها پرسید که چگونه کار می کنند. آن ها هم روش کار خود را به او گفتند. او هم به نصیحت های آن ها عمل کرد و فروش خود را افزایش داد.

درنهایت آن قدر در کار خود پیشرفت کرد که تبدیل به یک مدیر فروش شد

در کار مدیریت فروش هم از همان استراتژی پیروی کرد. او یاد گرفت کسانی که در کار مدیریت فروش موفق هستند چه کار می کنند و آن وقت خودش نیز همان کارها را انجام داد. ظرف مدت یک سال پس از شروع کارش در زمینه ی فروش تبدیل به یک فروشنده ی طراز اول شد.او به خوبی با اصول فروش آشنا شد و سپس مدیریت را یاد گرفت. و توانست در سن ۲۵ سالگی فروش در سطح گسترده را در یک شرکت بزرگ متشکل از ۹۵ کارمند فروش آغاز کرد. سرانجام در بخش معاملات ملکی مشغول به کار شد. و در یک دوره ی پنج ساله املاکی را به ارزش بالغ بر پنجاه میلیون دلار ساخت.

او مسئول وارد کردن اتومبیل های سوزوکی در کانادا بود. آن ها ۶۵ نفر بودند که همگی کارشان را از صفر شروع کرده بودند. و طرف مدت دو سال سود حاصل از فروش این اتومبیل ها به ۲۵ میلیون دلار رسید. پس از آن مدیریت یک شرکت طرح و توسعه ی ۲۶۵ میلیون دلاری را بر عهده گرفت که توانست آن شرکت را از نو بسازد.برایان تریسی در سال ۱۹۸۱ به ارائه ی مطالب درسی و برگزاری سمینارهایی در کانادا و آمریکا مشغول شد. بعدها این مطالب را به صورت برنامه های آموزشی دیداری و شنیداری در اختیار علاقه مندان قرار داد. در سال ۱۹۸۶ به منطقه ی سن دیه گو واقع در ایالت کالیفرنیا مهاجرت کرد.

زندگی خصوصی برایان تریسی

زندگی خصوصی

در ۱۹۷۹ با باربارا تریسی آشنا شد و با یکدیگر ازدواج کردند. حاصل این ازدواج ۴ فرزند است.

نکات جالبی که شاید درباره برایان تریسی ندانید!

در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.وی هم اکنون سالانه برای بیش از سیصد هزار نفر سخنرانی می کند و سمینارهایی برگزار می کند که در آن بیش از بیست هزار نفر شرکت می کنند.همچنین مدیر شرکت بین المللی برایان تریسی است که تنها شرکت آموزشی مشاوره ای در سولانابیچ کالیفرنیا است.وی هم اکنون یکی از معتبرترین صاحب نظران در سطح جهان در حوزه ی موفقیت و پیشرفت است.


آنقدر برخی از کتاب‌های برایان تریسی معروف و فراگیر شده‌اند که به احتمال خیلی زیاد تابه حال اسم تعدادی از آنها را شنیده یا حتی ممکن است آنها را خوانده باشید.

چند کتاب مهم او از این قرار است:

  • قورباقه را قورت بده!

  • تمرکز روی هدف

  • ۱۲۰ قانون اساسی برایان تریسی

  • رموز اعتماد به نفس در زندگی و کار

  • فکرتان را عوض کنید تا زندگی‌تان تغییر کند

  • قورباغه‌ات را ببوس!

  • گام‌های طلایی موفقیت

  • روانشناسی فروش

  • ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته

  • تمرین موفقیت در بازار کار

و ده‌ها کتاب،سمینار و فایل های صوتی دیگر…


عکس های برایان تریسی

سخنران انگیزشی ، برایان تریسی

برایان تریسی

زندگینامه برایان تریسی

بزرگان سخنرانی انگیزشی دنیا

برایان تریسی

زندگی خصوصی برایان تریسی

کتاب‌های برایان تریسی

کتاب های برایان تریسی

کتاب‌های برایان تریسی

کتاب‌های برایان تریسی


همچنین بخوانید :

یکی از پرفروش ترین کتاب‌های برایان تریسی به نام قورباغه ات را قورت بده کلیک کنید


در زیر جملاتی برگزیده از کتاب‌های برایان تریسی آمده که فکر می کنم برای شما  جالب و مفید باشند :

برخی جملات از کتاب‌های برایان تریسی

هترین راه پیش بینی آینده، ساختن آن است.(( برایان تریسی))

 هر فعالیت یا عدم فعالیتی مستلزم انتخابی است بین آنچه بیشتر اهمیت دارد و آنچه کمتر اهمیت دارد.((برایان تریسی))

 خوشبختی زمانی به دست می آید که شما به کاری که انجام می دهید باور داشته باشید، آن را خوب بشناسید و دوست بدارید.((برایان تریسی))

 دقت و تمرکز، رموز عملکرد عالی هستند.((کتاب‌های برایان تریسی))

 قانون حد توانایی می گوید: همیشه برای انجام ضروری ترین کارها زمان کافی وجود دارد.((برایان تریسی))

قانون حذف گزینه ها می گوید: انجام یک کار مستلزم صرف نظر از انجام کارهای دیگر است.((برایان تریسی))

 بهره وری بالا نتیجه ی بالا بردن کارآیی وقت است؛ به این ترتیب که تنها مهمترین کارها را انجام دهید.((برایان تریسی))

 توانایی شما در به تعویق انداختن خوشی های کوتاه مدت، تعیین کننده میزان پیشرفت مالی شما در دراز مدت است.((برایان تریسی))

 برای مدیریت زمان خود باید خوشبختی را هدف اصلی زندگی تان قرار دهید.((برایان تریسی))

 پیشرفت های جزیی در استفاده بهتر از وقت می تواند در مجموع منجر به دگرگونی های اساسی در زندگی شما شود.((برایان تریسی))

 هنگام کار کردن، وقت تلف نکنید، بی وقفه کار کنید و از خودتان بیشتر مایه بگذارید.((برایان تریسی))

 سطح دانش و مهارتی که در حال حاضر دارید حداکثر توان فعلی شما را تعیین می کند.((برایان تریسی))

 مدام از خودتان بپرسید : آیا کاری که مشغول انجام آن هستم ” بیشترین بازده برای وقت صرف شده ” را دارد یا نه؟((برایان تریسی))

 ارزش هر چیزی را می توان با مقدار زمانی که حاضرید صرف آن کنید اندازه گیری کرد.((برایان تریسی))

 توانایی شما در مدیریت زمان برای دستیابی به بالاترین نتایج، مهارت اصلی در کارآیی فردی است.( کتاب‌های برایان تریسی)

پیشنهاد ویژه
صفحه ای که زندگی شما رو متحول میکنه معرفی پرفروش ترین کتاب ها  موفیقت ، ثروت ، روابط …روی ناحیه سبز رنگ زیر کلیک کنید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_buttons btn_title=”دانلود کتاب” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fbilioneri.com%2Fgrouping%2F%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%AF%DB%8C%2Fpak-books%2F27%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#f2f2f2″ btn_bg_color=”#50c93e” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”][/vc_column][/vc_row]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *