مذاکره و برتری در مذاکره با کریس واس 18 تکنیک مذاکره

مذاکره وبرتری (chris voss)

هر روز بیشتر از انچه میخواید بدست اورید

maxresdefault 2
مذاکره می‌تواند در هر شرایطی در زندگی همه ما پیش بیاید، در محل کار، در هنگام خرید یا در موقعیت‌های حساس‌تر. بسیار مهم است که در چنین شرایطی بدانیم چطور باید جریان گفتگو را پیش ببریم تا در نهایت ما برنده مذاکره باشیم، هرچیزی در زندگی مذاکره است اصلا زندگی یعنی مذاکره!

chris voss

معرفی دوره مذاکره و برتری باپرسش و پاسخ

معرفی بخش ها و محتوای مذاکره و برتری :

کریس واس به عنوان مذاکره کننده گروگان گیری در اف بی آی، تروریست ها ، سارقین بانک و آدم ربایان را ترغیب کرده تا مسائل را به شیوه او ببینند. حالا او استراتژی ها و اصول و فنون آزمایش شده خود را در ” دوره آموزش هنر مذاکره توسط کریس واس ” به شما یاد خواهد داد تا در مذاکرات روزمره به شما کمک کند برای افزایش حقوق ، بهبود سرویسی که دریافت می کنید یا بهبود روابط شخصی . مهارت های ارتباطی قوی تر ، بینش تغییر بازی در طبیعت انسان و سایر مواردی که از زندگی می خواهید را کسب کنید.

(قوانین طبیعت انسانی همه جا وجود داره، مهم نیست تروریست باشی یا صنعت‌پیشه؛ با کریس واس می‌خوایم “هنر مذاکره کردن” رو یاد بگیریم.)

تکنیک همدلی

با مربی خود آشنا شوید : کریس واس ، مدیر سابق مذاکره کننده بین المللی آدم ربایی در اف بی آی. در حالی که بسیاری معتقدند مذاکره یک نبرد است ، کریس مذاکره موفقیت آمیز را یک همکاری  که ریشه در همدلی دارد،  می داند.

تکنیک انعکاس 

تکنیک انعکاس یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین تکنیک های موجود در رپرتوار هر مذاکره کننده است. با تکرار ساده ، کریس نشان می دهد که چگونه می توانید در هنگام مذاکره اطلاعات حیاتی را جمع آوری کرده و خیال همتای خود را راحت کنید.

تکنیک برچسب زدن

بیاموزید که چگونه می توانید از برچسب ها – مشاهدات کلامی احساسات – برای خنثی سازی احساسات منفی در یک مذاکره یا تقویت احساسات مثبت برای ایجاد یک معامله بهتر استفاده کنید.

تمرین: انعکاس و برچسب زدن

چگونه یک مکالمه در مورد بازی های اتاق فرار منجر به بینش عمیقی در شخصیت یک فرد می شود؟ کریس نحوه استفاده از دو روش اصلی مذاکره را نشان می دهد: منعکس کردن و برچسب زدن.

 تبحر در شیوه بیان

نحوه گفتن چیزی در هنگام مذاکره به اندازه کلماتی که انتخاب می کنید مهم است. کریس بررسی می کند که چگونه می توانید از لحن و انعطاف به نفع خود استفاده کنید و نکات مهم خود را برای استفاده در ارتباطات آنلاین یا شما به اشتراک می گذارد.

مطالعه موردی : سرقت از بانک چیس منهتن

, در سال ۱۹۹۳ ، دو نفر، سه کارمند را در یک بانک چیس منهتن در بروکلین گروگان گرفتند. تکنیک های کریس را در عمل بشنوید چون او برای اولین بار ضبط تماس تلفنی های خود با آدم رباها را به اشتراک می گذارد.

زبان بدن و الگوهای گفتاری

چگونگی رفتار مردم و چگونگی حرف زدن آنها می تواند در یک مذاکره اطلاعات بیشتری داشته باشد نسبت به آنچه آنها می گویند. این درس مربوط به نگاه فراتر از سطح و تشخیص حقیقت از داستان است.

ایجاد توهم کنترل

چه کسی کنترل بیشتری در مذاکره دارد: شخصی که صحبت می کند یا شخصی که گوش می کند؟ کریس به شما اجازه می دهد تا در هنگام مذاکره ، راز بدست آوردن قدرت را در اختیار داشته باشید و توضیح می دهد که چگونه می توانید قدرت را به نفع خود تغییر دهید.

مذاکره ساختگی : نوجوان

کریستوفر واس نقش پدری را بازی می کند که دختر نوجوانش می خواهد آخر هفته را با دوست پسر خود در خانه تعطیلات والدینش بگذراند. او به دوست پسر اعتماد ندارد. کریس تکنیک هایی را برای اینکه “دخترش” را به سمت خودش بکشاند ، نشان میدهد.

حسابرسی اتهامات

با شروع مذاکره ، اغلب احساسات زیادی در اتاق وجود دارد. کریس به شما می آموزد که چگونه از حسابرسی اتهامات به عنوان وسیله ای برای شناسایی این احساسات و تبدیل نکات منفی به مثبت استفاده کنید.

ارزش “نه گفتن”

اکثر مردم فکر می کنند مهمترین کلمه در مذاکره “بله” است. درواقع خلاف این موضوع صحت دارد. کریس به شما می گوید که چرا “نه” می تواند کلیدی باشد که شما را به نتیجه دلخواه می رساند.

مذاکره ساختگی : رقیب

سخت ترین چیز برای راضی کردن در مذاکره اختلاف بین دیدگاه ها است. کریس به شما نشان می دهد که چگونه از برنامه های رقیب را مدیریت کنید بدون اینکه نظرات طرف مقابل را منحرف کنید.

منحرف کردن واقعیت

بسته به چگونگی تنظیم پرونده ، مذاکره می تواند با موفقیت یا شکست مواجه شود. کریس شما را از طریق هنر ظریف دیدگاه و چگونگی درک محرک های اصلی احساسی همتای خود ، برای ایجاد یک کیس جذاب راهنمایی می کند.

چانه زدن

چانه زنی سخت به معنای اتخاذ رویه چکش نیست. کریس به شما می آموزد که چگونه با مهارت ، دیپلماسی و درایت چانه بزنید.

مذاکره ساختگی : حقوق و دستمزد

کریس نحوه مذاکره موثر برای افزایش حقوق را نشان می دهد. بدانید چرا او مکالمه را روی پول متمرکز نمی کند.

قوهای سیاه

قوهای سیاه اطلاعات تغییر دهنده بازی هستند که هنگام ورود به مذاکره نمی دانید. کریس به وسیله یک پرونده اف بی آی به شما نشان میدهد که چه طور  کشف یک قوی سیاه منجر به دستیابی به موفقیت شد.

مذاکره نمایشی و ساختگی: (60 ثانیه تا مرگ)

یک سارق مسلح بانکی در یک بانک با یک گروگان زن محاصره می شود. او در ۶۰ ثانیه اتومبیل می خواهد وگرنه گروگان می میرد. وقتی کریس با این مذاکره پرتنش و پرمخاطره برخورد می کند ، جایی که یک حرکت اشتباه می تواند منجر به نتیجه ای مرگبار شود ، تماشا کنید.

قدرت مذاکره

انگیزه کریس برای آموزش محوه مذاکره کاملاً شخصی است. ببینید که چرا کریس معتقد است مذاکره ابزاری قدرتمند است که می تواند زندگی شما را متحول کند.

درصد پیشرفت دوره
تکمیل شده 100%
بخش مشاهده
گفتگو درباره این موضوع
دیدگاه خود را بنویسید

  این دوره در انتها یک کتاب کار دارد که شامل تمامی نکات مهم گفته شده هست.

  بله نیاز دارید تمرین میدانی کنید، هر تکنیک رو در یک موقعیت مناسب ازش استفاده کنید، کافیه از هر تکنیک یک بار استفاده کنید تا همیشه در ذهنتون هک بشه. در انتهای دوره یک کتابچه از تمام تکنیک های گفته شده در دروه قرار داده شده .

  سلام برسی شد مشکلی وجود نداشت! از طریق پشتیبانی عکس بفرستید تا راهنمایتون کنیم.

  سلام (مشکلی در پخش و دانلود مشاهده نشد) برای راهنمایی و رفع مشکل به پشتیبانی پیام بدید

  سپاس

  سپاس

  عالیه
  من چون درگیر یک مذاکره در کارم هستم تکنیک ها رو به کار بردم همین امروز و جواب داد 🙂
  عالی بود ، مخصوصا تکنیک انعکاس
  شاید ساده و احمقانه به نظر برسه ولی تو مذاکره آب رو آتیشه

اطلاع‌رسانی‌ها

فصل 7 زبان بدن اغاز شد
فرمول ترفند و محتوای متنی ادغام شد
سرورها به اروپا منتقل شد ( سرعت بهتر با ip غیر ایران)

اطلاع رسانی و بروزرسانی‌ها در این صفحه قرار داده می‌شود

3174190

برای دسترسی باید اشتــراک ویــژه داشته باشید
اگر اشتراک دارید وارد حساب کاربری خود شوید.