انرژی بخش

انرژی مثبت

آخرین بروزرسانی 15-6-1401

2 فایل

دقیقه +120

هر صبح با شنیدن اخبار در شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و سایر رسانه‌ها، اولین چیزی که ذهن ما را درگیر می‌کند انرژی منفی و اخبار ناخوش‌آیندی است که منتشر می‌شود. هر لحظه از زندگی ما درگیر مواجهه با انرژی منفی است که از سوی دنیای بیرون یا درون ساطع می‌شود. موسیقی همیشه راهی برای رهایی از این هجوم منفی بوده است. در زمان ما به یاری توسعه‌یافتگی علمی در موسیقی، راه‌هایی کشف شده است تا بتوانیم به مقابله با این انرژی‌های منفی برویم. موسیقی انرژی مثبت که نوعی موسیقی درمانی است، راهی برای رهایی ذهنی از هجمه همه‌جانبه انرژی منفی است که هر لحظه ممکن است باعث مخاطره بشر امروزی بشود.

چطور از این بخش بهترین نتیجه را بگیریم؟

قبل از شنیدن این پادکست به این باور داشته باشید که شما زیبا و استثنایی هستید و دنیایی که شما به عنوان اشرف مخلوقات در آن زندگی می‌کنید در سایه رحمت ایزد منان مملو از انرژی های مثبت و اتفاقات زیباست. این باور را در ذهن خود بپرورانید که قصد دارید سالم زندگی کنید، عشق بورزید و رو به جلو حرکت کنید و ایمان داشته باشید که اتفاقات مثبت در انتظار شما هستند. با همین دید پخش موسیقی را شروع کنید و همراه با تنفس عمیق، چشمان خود را ببندید. بر روی تنفس خود تمرکز کنید و تمام پروسه ورود و خروج هوا را در ذهن خود تجسم کنید.
توجه داشته باشید که تنفس عمیق یکی از کلیدی‌ترین اجزا در تمرینات ذهنی و روانی بوده و هرگز نباید فراموش شود. با میزان بلندی صدای متوسط این روند معجزه‌آسا را ادامه دهید و کم کم تمرکز خود را از تنفس خود برداشته و بر روی همان دید مثبتی که در چند جمله قبل ذکر شد معطوف کنید. با تمام وجود این باور مثبت را پر و بال دهید و آن را در ذهن خود بپرورانید. نتیجه فوق‌العاده خواهد بود…

#عنوان
--
0:00
/
گفتگو درباره این موضوع
دیدگاه خود را بنویسید

اطلاع‌رسانی‌ها

فصل 7 زبان بدن اغاز شد
فرمول ترفند و محتوای متنی ادغام شد
سرورها به اروپا منتقل شد ( سرعت بهتر با ip غیر ایران)

اطلاع رسانی و بروزرسانی‌ها در این صفحه قرار داده می‌شود

3174190

برای دسترسی باید اشتــراک ویــژه داشته باشید
اگر اشتراک دارید وارد حساب کاربری خود شوید.