ضد افسردگی

Anti-depressant

آخرین بروزرسانی 15-6-1401

3 فایل

دقیقه +180

چطور از این بخش بهترین نتیجه را بگیریم ؟

برای دست‌یابی به بهترین تاثیر، در هر حالتی که راحت هستید قرار بگیرید و تنفس عمیق را شروع کنید. پیشنهاد می‌کنیم که حتما همراه با شنیدن آهنگ این پادکست برای کاهش و رفع افسردگی انجام تنفس عمیق را هم رعایت کنید.

این کار آرامش شما و تاثیر موسیقی این پادکست بر روح و جسم شما را چندین برابر خواهد کرد. برای تنفس عمیق هم می‌توانید طبق علاقه و راحتی خود از هرکدام از تکنیک‌های انجام تنفس عمیق استفاده کنید. کار دیگری ندارید، میزان بلندی صدا را در حد کمتر از متوسط قرار داده و گوش خود را به این موسیقی بسپارید. حداقل پانزده دقیقه بصورت مداوم و به هر تعداد دفعاتی که مایل هستید ذهن و گوش خود را به این موسیقی بسپارید. افکار نگران‌کننده و تشویش کارهای عقب‌افتاده را از خودتان دور کنید و در تجربه سرشار شدن از آرامش و شادی با ما شریک شوید. برای ما مهم است که احساس بی‌نظیر خودمان را با شما به اشتراک بگذاریم، شادی و آرامش شما برای ما مهم است.

برای گوش سپردن به آهنگ این پادکست و استفاده از آن می‌توانید هم از بلندگو و هم از هدفون استفاده کنید. اما پیشنهاد ما این است که برای تمرکز بهتر روی موسیقی و جدا شدن هرچه بهتر از محیط اطراف هنگام گوش کردن به این موزیک از هدفون استفاده کنید.

#عنوان
--
0:00
/
گفتگو درباره این موضوع
دیدگاه خود را بنویسید

    به زودی دانلود اضافه خواهد شد

اطلاع‌رسانی‌ها

فصل 7 زبان بدن اغاز شد
فرمول ترفند و محتوای متنی ادغام شد
سرورها به اروپا منتقل شد ( سرعت بهتر با ip غیر ایران)

اطلاع رسانی و بروزرسانی‌ها در این صفحه قرار داده می‌شود

3174190

برای دسترسی باید اشتــراک ویــژه داشته باشید
اگر اشتراک دارید وارد حساب کاربری خود شوید.